پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی

عنوان

پیام وزیر علوم به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1391

 
دکتر کامران دانشجو وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری با صدورپیامی فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت را به جامعه دانشگاهیان کشور تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل پیام نوروزی دکتر دانشجو بدین شرح می باشد : بار دیگر تقدیر الهی، فرصت دیدار بهار را با هزاران نقش و نگار فراهم نمود تا جمال بی‌انباز خود را رونمایی و آدمی را به کمال بی‌مثال راهنمایی نماید.
کارگاه آفرینش، مجال رویت و معرفت مبدأ و معاد را در موسم بهار مهیاکرده و آیات الهی را در جای جای طبیعت، واقع ساخته، تا نشان بی‌نشان او باشد.
اینجانب فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به کلیه اقشار دانشگاهی به‌ویژه همکاران تلاش‌گر و استادان، دانشجویان و كارمندان شريف و عزیز صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.
در سال جهاد اقتصادی شاهد همت و تلاش جامعه دانشگاهی کشور در توفیق کسب رتبه اول علمی منطقه و ارتقای چندین رتبه در جهان بوده‌ایم که حاصل حمایت از فعالیت‌های علمی و اعتماد به نفس و خوداتکایی عملی استادان و دانشجویان کشور و تحقق دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی و نگرش و رویکرد (ما می‌توانیم) بوده است.
امید است در سال جدید که مقام معظم رهبری(مدظله العالي) سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام نهاده‌اند جامعه دانشگاهی کشور با همت و تلاش مضاعف و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود به‌خصوص تمهید شرایط حضور شاداب و مشارکت فعال استادان محترم و دانشجویان عزیز و فناوران برجسته کشور در فعالیت‌های علمی و پژوهشی و همکاری تنگاتنگ با صنایع داخلی کشور ، زمینه تحقق اهداف تبیینی سال جدید را فراهم نمایند.
از خداوند متعال توفیقات روزافزون جامعه دانشگاهی کشور در خدمتگزاری شایسته به مردم شریف و حق‌شناس تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را مسألت می‌نمایم.

تاریخ انتشار

05/06/2012

تصویر خبر