پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

گردهمایی اعضای هیأت علمی دانشگاه با موضوع مطالبه اجرای همسان سازی حقوق اساتید

تعداد بازدید: 893
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
گردهمایی اعضای هیأت علمی دانشگاه با موضوع مطالبه اجرای همسان سازی حقوق اساتید
به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، گردهمایی اعضای هیأت علمی دانشگاه، با موضوع مطالبه اجرای همسان سازی حقوق اساتید گروه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اساتید گروه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه شاهد برگزار شد.اعضای هیأت علمی دانشگاه، روز دوشنبه بیست و نهم آذر ماه، با مطالبه اجرای همسان سازی حقوق اساتید گروه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اساتید گروه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه شاهد در مسجد پیامبر اعظم (ص)دانشگاه گردهم آمدند. 

شرکت کنندگان در این گردهمایی که پس از اقامه ی نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه برگزار شد، ابتدا گزارشی از اقدامات و پیگیری‌های شورای صنفی اعضای هیئت علمی ارائه نمودند. آن گاه آقای دکتر چلداوی، رئیس دانشگاه شاهد، برای حاضران خلاصه ای از اقدامات خویش را در راستای اجرای طرح همسان سازی بیان کرد. 

ایشان تاکید داشت که اعضای هیئت علمی دانشگاه شاهد مورد ظلمی آشکار قرار گرفته اند. بنابراین، رئیس دانشگاه تمام تلاش خود را برای اصلاح این موضوع به کار گرفته است و رایزنی های لازم را با نمایندگان مجلس به انجام رسانده است و بدیهی است وقتی یک موضوعی برای تمام اعضای هیأت علمی در همه دانشگاه های کشور اجرا می شود باید در اسرع وقت نسبت به اعضای هیأت علمی دانشگاه شاهد نیز اجرا شود و عضو هیأت علمی به جای اینکه دغدغه اینگونه موضوعات را داشته باشد، باید تلاش خود را معطوف به ارتقاء دانشگاه و اهداف و آرمان های علمی و ارزشی این مجموعه کند. 

پس از سخنان آقای دکتر چلداوی، جمعی از استادان دانشگاه در باره ضرورت و نحوه ی اجرای طرح همسان سازی مطالبی را بیان کردند. 

در پایان، اعضای هیئت علمی دانشگاه شاهد به اتفاق، خواهان پیگیری جدی و تحقق اجرای طرح همسان سازی از سوی مسئولان دانشگاه شاهد و بنیاد شهید و امور ایثارگران شدند.

IMG-20211228-WA0019.jpg
IMG-20211228-WA0025.jpg