پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

نمایش آثار اساتید دانشکده هنر دانشگاه در همایش نقش تاملی هنر و پژوهش در مقابله با کرونا

تعداد بازدید: 298
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
نمایش آثار اساتید دانشکده هنر دانشگاه در همایش نقش تاملی هنر و پژوهش در مقابله با کرونا

به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، آثار اساتید دانشکده هنر دانشگاه در نمایشگاه همایش علمی تخصصی نقش تاملی هنر و پژوهش در مقابله با کرونا ویورس به نمایش در خواهد آمد.


به همت پژوهشکده هنر، فرهنگستان هنر جمهوری، دانشگاه استاد فرشچیان، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری کارگروه هایی از نظام پزشکی، دانشکده های تخصصی پزشکی، پرستاری و مامائی و دانشکده هنر دانشگاه شاهد همایش علمی تخصصی با عنوان نقش تاملی هنر و پژوهش در مقابله با ویروس کرونا در شهریور ماه برگزار می گردد.

به دلیل توجه ویژه ملی و نحوه ی پردازش درباره این پژوهش بین المللی و ملی، دانشکده هنر دانشگاه شاهد در این اقدام بزرگ  شرکت نموده و طی فراخوانی با هماهنگی با اساتید و اعضا هیات علمی دانشکده و زیر مجموعه گروه های هنر جدید، تصویر سازی، گرافیک و نقاشی، با ارائه طرح مقدماتی و بیان پژوهش با موضوعاتی همچون: هنر معاصر جهان و بیماری حاصل از ویروس کرونا، آسیب شناسی هنری، اقتصاد هنر در دوران مقابله با ویروس کرونا، آثار تصویری مربوطه قرار است در مراسم پایانی این همایش در بخش نمایشگاه در کنار مقالات پژوهشی ارائه و نمایش داده شوند. با ارائه و نمایش این آثار، دانشکده هنر دانشگاه به این مجموعه پژوهش نظری ملی و بین المللی پیوسته است.

 

​​​