پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

نتایج جشنواره ورزشی کارکنان و اعضاء هیات علمی دانشگاه

تعداد بازدید: 375
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
نتایج جشنواره ورزشی کارکنان و اعضاء هیات علمی دانشگاه
به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، نتایج جشنواره ورزشی کارکنان و اعضاء هیات علمی دانشگاه (به مناسبت هفته دولت) مشخص شد.
به نقل از اداره تربیت بدنی معاونت دانشجویی، مسابقات ورزشی کارکنان و اعضاء هیات علمی به مناسبت هفته دولت در رشته های مختلف در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد. این دوره از مسابقات در رشته های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز و شنا در بخش آقایان و رشته های والیبال، بدمینتون، شنا و دوومیدانی در بخش بانوان برگزار شد. 
همچنین این دوره از مسابقات جنبه انتخابی تیم های دانشگاه برای شرکت در مسابقات منطقه یک وزارت علوم تحقیقات و فناوری را داشت و نفرات برتر تیم ها و رشته ها انتخاب و در رشته های فوتسال و والیبال در بخش آقایان به مسابقات منطقه ای اعزام شدند و در سایر رشته ها نیز طبق برنامه ریزی به عمل آمده با توجه به زمان بندی مسابقات - اعلامی از سوی منطقه - و ظرفیت دانشگاه در  این رشته ها کارکنان و اعضای هیات علمی به مسابقات اعزام خواهند شد.

 بخش برادران
در رشته فوتسال مسابقات با شرکت 8 تیم 6 نفره در قالب دو گروه 4 تیمی به صورت دوره ای برگزار شد و در نهایت تیم های زیر به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند.
تیم قهرمان: بیمارستان ب آقایان سید کاظم مهدوی، محمد قلی پور، مجید شریفی، سید علی موسوی، محسن رضاپور، غلامرضا محمد حسنی
تیم نایب قهرمان: بیمارستان الف آقایان یدالله موسی زاده، کامبیز امیر کمایی، حسن نظافتی، احسان غلامی، حسن رفیعیان، امیر تاج علی
در رشته والیبال مسابقات با شرکت 5 تیم 6 نفره در قالب یک گروه به صورت دوره ای برگزار شد و در پایان تیم های زیر به ترتیب به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند.
تیم قهرمان:  شهدای گمنام  آقایان محمد مشعوف، اسماعیل معصومی،علی سرمدی، نورعلی خالقی، قاسم مهری،حسین اسماعیل زادنامی
تیم نایب قهرمان: ولایت آقایان محمدحسین فتوکیان، ولی نایبی، امیرمسعود حسینی، سعید محمدزاده، فردین مصطفی فر، رامین تقی پور
در رشته تنیس روی میز این دوره از مسابقات با حضور 15  نفر از اعضای هیات علمی و کارکنان در قالب 3 گروه پنج نفره به صورت دوره ای برگزار شد و نفرات زیر به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
نفر اول: آقای امیرحسین حاج نصرالله فرد      نفر دوم: آقای سعید محمدزاده      نفر سوم: آقای بصیر ملک پور
در رشته شنا مسابقات در دو ماده 50 متر کرال سینه با شرکت 20 نفر وماده 50 متر قورباغه با شرکت 18 نفر از کارکنان و اعضای هیات علمی برگزار شد و در نهایت نفرات برتر به شرح زیر مشخص شدند.
ماده 50 متر کرال سینه
نفر اول: آقای علی درخشانی (رکورد00.37.09 )    نفر دوم: سید یوسف نبی زاده (رکورد00.39.40 ) نفر سوم: آقای پیمان واخده (رکورد00.43.15 )
ماده 50 متر قورباغه
نفر اول: آقای علی درخشانی (رکورد00.49.50 )  نفر دوم: مهدی آقایی نژاد (رکورد00.53.00 )   نفر سوم: آقای اسماعیل نصیری (رکورد00.53.06 )

 بخش خواهران
در رشته والیبال مسابقات با حضور 4 تیم 4  نفره در قالب 1 گروه برگزار و در پایان تیم بیمارستان شهید مصطفی خمینی به عنوان قهرمانی دست یافت.
تیم قهرمان: سرکار خانم ها رجبی، گلباز، اعرج خواه، چراغی
در رشته بدمینتون مسابقات با حضور 14 نفر از کارکنان و اعضای هیات علمی خانم به صورت جدول تک حذفی برگزار و در نهایت نفرات زیر به مقام های اول تا سوم درست یافتند.
نفر اول: سادنا یوسفی     نفر دوم: روشنک پرتوی     نفر سوم: لیلا عماری الهیاری
در رشته شنا مسابقات در سه ماده 50 متر قورباغه با شرکت 13 نفر، ماده 50 متر کرال سینه با شرکت 13 نفر ، و ماده 50 متر کرال پشت با شرکت 13 نفر از کارکنان خانم برگزار و در نهایت در ماده های مذکور نفذات با رکوردهای ذیل به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
ماده 50 متر کرال سینه
نفر اول: سرکار خانم مریم شعاری (رکورد00.44’.35”)  نفر دوم: سرکار خانم روشنک پرتوی (رکورد00.47’.51”)    نفر سوم: سرکار خانم سادنا یوسفی (رکورد 00.55’.09”)
ماده 50 متر کرال پشت
نفر اول: سرکار خانم سمیرا وثوقی زاده (رکورد00.36’.69”) نفر دوم: سرکار خانم ثریا سلیمی راسخ  (رکورد00.44’.50”)   نفر سوم: سرکار خانم نیره سادات موسوی (رکورد00.50’.14”)
ماده 50 متر قورباغه
نفر اول: سرکار خانم مریم شعاری (رکورد0045’.30”)   نفر دوم: سرکار خانم روشنک پرتوی (رکورد00.58’.15”)    نفر سوم: سرکار خانم فریبا زند (رکورد01.15’.04”)
در رشته دوومیدانی یک ماده دو 100 متر سرعت با حضور 13 نفر از کارکنان برگزار و نفرات اول تا سوم به شرح زیر شناخته شدند.
نفر اول: سرکار خانم مریم شعاری   نفر دوم: سرکار خانم لیلا عماری الهیاری    نفر سوم: سرکار خانم رجبی
ضمن تقدیر از مشارکت کلیه کارکنان و اعضای هیات علمی و تبریک به تیم ها و نفرات برتر، طبق برنامه ریزی به عمل آمده حکم و جوایز این عزیزان در طی مراسمی در آبان ماه به آنان اعطا خواهد شد.

​​​