پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

فراخوان دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

تعداد بازدید: 305
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
فراخوان دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ
به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دهمین دوره از برگزاری خود فراخوان حضور داد و از کلیه دانشگاهیان علاقمندان به حوزه‌های مختلف فرهنگی دعوت به حضور کرد.


در این فراخوان آمده است: بی شک مهمترین و والاترین عنصری که در هویت و مبنای پیشرفت هر جامعه دخالت اساسی دارد فرهنگ آن جامعه است و با انحراف فرهنگ، هر چند جامعه در ابعاد اقتصادی، سیاسی، صنعتی و نظامی به صورت مقطعی و کاریکاتوری قدرتمند و قوی باشد ولی آن پیشرفت مانا و متوازن نبوده و میان تهی است.

معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای تحقق آرمان های نظام کارآمد جمهوری اسلامی ایران و با عنایت بر لزوم گسترش و ترویج فرهنگ اسلامی - ایرانی و همچنین ترویج فرهنگ سلامت با بهره مندی از ابزار هنر و به منظور شناسایی و رشد استعدادهای فرهنگی و هنری دانشجویان، کارکنان، اساتید و جامعه پزشکی کشور، اقدام به برگزاری دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ نموده است.

این دوره از جشنواه در بخش‌های آزاد (ویژه دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور)  بخش فرهنگ سلامت (ویژه دانشجویان دانشگاه های سراسرکشور) و بخش بین الملل( ویژه دانشجویان سراسر جهان) برگزار می‌شود.

بخش آزاد جشنواره شامل تئاتر، فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی و موسیقی است. علاقمندان از ابتدای دی ماه ۹۷ تا ابتدای اردیبهشت ماه سال ۹۸ فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

​گفتنی است مهلت ثبت نام تا اول اردیبهشت ماه سال  تعیین شده است.

 

دستورالعمل فراخوان.pdfدستورالعمل فراخوان.pdfرابطین دانشگاه :


  سرکار خانم حجتی با شماره تلفن : 02151212160


  جناب آقای آقازیارتی با شماره تلفن : 02151215024پوستر+فراخوان56.jpg 
 
 
​​​