پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

فراخوان جشنواره ملی «عکس موبایلی عهد جانانه»

تعداد بازدید: 285
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
فراخوان جشنواره ملی «عکس موبایلی عهد جانانه»

به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، جشنواره ملی «عکس موبایلی عهد جانانه» با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و در راستای «پویش دانشجویی مقابله با کرونا» و با هدف فرهنگ سازی مقابله با ویروس کرونا برگزار می‌گردد.


این جشنواره ویژه کادر بهداشتی- درمانی، اورژانس و دانشجویان بالینی شاغل در بخش‌های درمانی کرونا ویروس است و عنوان آن از بیتی از غزل حافظ: «مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم/ هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم» اخذ شده است. 

بر اساس فراخوان منتشر شده، «کرونا ویروس و مسؤولیت‌های حرفه‌ای کادر درمان»، «کرونا ویروس و حفظ روحیه، نشاط، تاب‌آوری و استقامت کادر درمانی»، «کرونا ویروس و بهبودیافتگان» و «کرونا ویروس و از خودگذشتگی‌های کادر درمانی» چهار محوری هستند که برای ارسال آثار شرکت‌کنندگان درنظر گرفته شده است. 

مطابق فراخوان جشنواره «عکس موبایلی عهد جانانه»، عکس های ارسالی بایستی به وسیله موبایل گرفته شده باشد و آثار بدون امضاء و حاشیه باشند و هر شرکت کننده مجاز به ارسال حداکثر ۵ اثر است و همچنین تصاویر ارسالی باید منطبق بر اصول و شئونات اسلامی و اخلاق حرفه ای باشند. 

علاقمندان می‌توانند آثار خود را از ۲۵ام فروردین ماه تا ۳۱ام اردیبهشت ماه، به پست الکترونیکی( art.culture.sums@gmail.com) ارسال کنند.

493436.jpg