پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی99 وزارت بهداشت

تعداد بازدید: 3541
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی99 وزارت بهداشت
به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1400-1399 گروه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه شاهد​ صادر شد.


بسمه تعالی

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، توجه پذیرفته شدگان محترم دوره کارشناسی ارشد گروه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي سال 1399 دانشگاه شاهد را به نکات ذیل در خصوص نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز جلب می نماید.

مراحل ثبت نام غيرحضوري:

1-   دريافت و تكميل فرمها و تهيه مدارك مورد نياز براي ثبت نام

2-   بارگذاري فرمها و مدارك مورد نياز در سامانه ثبت‌نام دانشگاه و دريافت شماره دانشجويي

3-   مراجعه به صفحه اطلاع‌رساني دانشكده براي اگاهي از واحدهاي درسي و برنامه‌ريزي دانشكده

4-   انتخاب واحد و اخذ دروس در سامانه آموزشي دانشگاه با استفاده از شماره دانشجويي دريافتي

5-   شركت در كلاسهاي غيرحضوري با استفاده از سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي دانشگاه

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

1-   تصویر شناسنامه (تمامی صفحات)

2-  تصوير کارت ملی (پشت و رو)

3- تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی

4-  تصویر دانشنامه و یا مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل داوطلب باشد. لازم به ذکر است دانشجویان ترم آخر باید تا تاریخ 99/7/30 فارغ التحصیل شوند. بدیهی است در صورت عدم فراغت از تحصیل، مسئولیت عواقب بعدی به عهده دانشجو خواهد بود. در این صورت علاوه بر عدم ثبت نام از دانشجویان مذکور موضوع جهت اقدام لازم به مرکز سنجش پزشکی، اعلام خواهد شد.

تذكر مهم: كليه پذیرفته‌شدگان بايد اصل دانشنامه به همراه 6 قطعه عکس 4×3 تهیه شده در سال جاری و پشت‌نويسي شده را طبق برنامه زمان‌بندی که متعاقبا اعلام خواهد شد به مدیریت آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل دهند.

5- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا مدرکی که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه آقایان باشد.

تذکر مهم: پذیرفته شدگان مشمول (مخصوص برادران) بایستی به پرتال جامع سازمانی نظام وظیفه به آدرس https://services.epolice.ir/prtl مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وضعیت نظام وظیفه اقدام و کد درخواست و تصوير گواهي ثبت درخواست را در سامانه ثبت نام وارد نمایند. کارشناس دانشگاه بعد از بررسی درخواست نسبت به تایید/عدم تایید درخواست اقدام می نماید که در صورت عدم تایید، پذیرفته شده محترم بایستی حداکثر ظرف مدت 1 روز کاری نسبت به رفع نقص اقدام نماید. در صورت هر گونه سوال یا ابهام می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن 096480 (نظام وظیفه عمومی) یا با شماره تلفن 02151215242 (کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشگاه) تماس بگیرید.

6- تصویر مدركي كه نشانگر تعيين وضعیت بدهی به صندوق های رفاه دانشجویان باشد.

7- تصویر گواهی 2 سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی برای کلیه پذیرفته شدگان رشته پرستاری مراقبت های ویژه حداکثر تا تاریخ 99/6/31 (سابقه کار قبل از اتمام دوره کارشناسی قابل قبول نمی باشد).

8- پذیرفته شدگان شهريه پرداز می بایست نسبت به پرداخت شهریه ثابت نیمسال اول 1400-1399 به مبلغ 27/570/000 ریال قبل از انتخاب واحد و از طریق سامانه آموزشی اقدام نمایند. لازم به ذکر است شهریه ورودی سال تحصیلی 1400-1399 تا اخذ مصوبات لازم به صورت علی الحساب و بر اساس شهریه ورودی سال تحصیلی 1399-1398 محاسبه می شود.

تذکر مهم: از دانشجویان اتباع خارجی نیز شهریه اخذ می شود.

9- تصویر تاییدیه رتبه برتر برای پذیرفته شدگان با استفاده از شرایط استعداد درخشان (نمونه کشوری- با آزمون- بدون آزمون)

10- تکمیل فرم ثبت نام دانشجویان غیر ایرانی غیر بورسیه برای آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 99 و بارگذاری در سامانه ثبت نام

(فرم ثبت نام دانشجویان غیر ایرانی غیر بورسیه براي آزمون كارشناسي ارشد رشته هاي­ گروه پزشكي سال99)

فرم ثبت نام دانشجویان غیر ایرانی غیر بورسیه.docxفرم ثبت نام دانشجویان غیر ایرانی غیر بورسیه.docx

11-  تصویر مدرک معتبر نشان دهنده وضعيت سهميه رزمندگان و ایثارگران

12-  تکمیل کارنامه سلامت جسم  در (https://portal.saorg.ir/physicalhealth)

دانشجويان بعد از تكميل کارنامه سلامت جسم  بايد کد تایید دريافت شده را ذخيره و متعاقبا در سامانه ثبت نام درج نمايند.

تذکر : برای تکمیل فرم نیاز به شماره دانشجویی نیست.

13-  تکمیل کارنامه سلامت روان  در (http://portal.saorg.ir/mentalhealth )

دانشجويان بعد از تكميل کارنامه سلامت روان  بايد کد تایید دريافت شده را ذخيره و متعاقبا در سامانه ثبت نام درج نمايند.

14- تکمیل فرم پایش اطلاعات فرهنگی اجتماعی دانشجویان ورودي جدید در آدرس https://payesh.digisurvey.net/0aqr8

دانشجويان بعد از تكميل فرم پایش اطلاعات فرهنگی اجتماعی بايد کد تایید دريافت شده را ذخيره و متعاقبا در سامانه ثبت نام درج نمايند

15- تصوير پشت و روي كارت ايثارگري و فرم تكميل شده اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر (مخصوص دانشجويان شاهد و ايثارگر): صرفا پذیرفته شدگان شاهد و ایثارگر  ملزم به  تکمیل و بارگذاری اين فرم  در سامانه ثبت نام هستند.

فرم اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر.docفرم اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر.doc


صفحه اطلاع‌رساني دانشكده ها:

پذيرفته شدگان گرامي به منظور اطلاع از برنامه درسي و آموزشي خود باید به شرح جدول ذیل در سایت دانشگاه به صفحه دانشکده مربوط مراجعه نمایند. در صورت هر گونه سوال می­توانید در ساعات اداري (8 الی 14:30) با شماره تلفن کارشناس مربوط در دانشکده تماس بگیرید. همچنین پذیرفته شدگان می توانند در گروه های روبیکا که توسط هر گروه آموزشی ایجاد و آدرس آن از طریق سایت دانشکده اطلاع رسانی می شود، عضو و با مدیر محترم گروه آموزشی مربوط در ارتباط باشند.

جدول (1): صفحه اطلاع رساني و شماره تماس كارشناسان دانشكده ها

نام دانشکده

آدرس سایت دانشکده

نام کارشناس

شماره تلفن

پزشکی

http://shahed.ac.ir/Pezeshki/Pages/PezeshkiHome.aspx

خانم هاجر سلطانی نژاد

02151212679

پرستاری و مامایی

http://shahed.ac.ir/Parastari/Lists/11/AllItems.aspx

خانم نظری

02151212152


بارگذاري مدارك و فرم ها در سامانه ثبت نام و دريافت شماره دانشجويي (ثبت نام اوليه):

1-   ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری است. کلیه پذیرفته شدگان می بایست از ساعت 15 روز شنبه مورخ 99/8/10 لغايت 15 روز دوشنبه مورخ 99/8/12، از طریق سامانه (sabt.shahed.ac.ir) نسبت به تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک و فرمهای مربوط اقدام نمایند. بدیهی است عدم تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک و فرم های مربوط برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل در این دانشگاه تلقی خواهد شد. پذیرفته شدگان برای ورود به سامانه ثبت نام بایستی از نام کاربری "کد ملی"  و رمز عبور "کد ملی" استفاده نمایند. به عنوان مثال اگر کد ملی شما 0082981431 است كاربري و رمز عبور  شما هر دو 0082981431 خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام الکترونیکی، مدارک و فرم های مربوط می توانید در ساعات اداري(8 الی 14:30) با شماره تلفن 51215240 (کارشناس اداره تحصیلات تکمیلی) تماس بگیرید.

2-   پذیرفته شدگان محترم لازم است؛ فرم های مذکور در مدارک مورد نیاز این اطلاعیه را به صورت تایپ شده تکمیل و تصوير آن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در سامانه ثبت نام بارگذاری نمایند.

3-   بعد از تایید نهایی و ارسال اطلاعات توسط پذیرفته شدگان محترم، کارشناسان دانشگاه نسبت به بررسی مدارک اقدام نموده و در صورت نقص مدرک از طریق سامانه ثبت نام آن را اطلاع رسانی می نمایند. پذیرفته شده محترم می بایست حداکثر طی 1 روز کاری نواقص را برطرف نموده و مجددا از طریق همین سامانه نسبت به درج اصلاحیه اقدام نماید. در غیر این صورت ثبت نام دانشجو لغو خواهد شد.

4-   در هر مرحله از ثبت نام یا هنگام تحصیل، چنانچه مشخص شود داوطلب حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه نموده است و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی باطل و مطابق مقررات از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

5-   در صورت تاييد ثبت نام اوليه، شماره دانشجويي در اختيار پذيرفته شده محترم قرار مي گيرد كه با استفاده از آن مي توانند نسبت به انتخاب واحد و اخذ دروس در سامانه آموزشي دانشگاه اقدام نمايند.

 انتخاب واحد و اخذ دروس

1- كليه پذیرفته شدگان موظفند پس از ثبت نام اولیه و بارگذاري مدارك به صورت اینترنتی، از طریق سامانه آموزشی دانشگاه سامانه ناد- (بعد از هماهنگي با استاد راهنما يا مدير گروه) نسبت به انتخاب واحد و اخذ دروس نيمسال حداكثر تا تاريخ 99/8/13 اقدام نمايند.

2- آدرس هاي سامانه آموزشي دانشگاه به شرح زير بوده و راهنماي انتخاب واحد از طريق لينك  http://shahed.ac.ir/education/SiteAssets/SitePages/naad/help.pdf  در دسترس است.

http://std.shahed.ac.ir:7001/Student/

http://std2.shahed.ac.ir:7001/Student/

3-  کد کاربری دانشجو براي ورود به سامانه آموزشي، شماره دانشجویی بوده و رمز عبور شماره دانشجویی+ پنج رقم سمت راست شماره شناسنامه است. در صورتي كه تعداد ارقام شماره شناسنامه كمتر از 5 رقم باشد به ازای کسری رقم شناسنامه بعد از شماره دانشجویی صفر قرار مي گيرد.

به عنوان مثال اگر شماره دانشجویی 872151012  و شماره شناسنامه 211 باشد. رمز عبور : 87215101200211 خواهد بود.

برای دانشجویانی که دارای شماره شناسنامه نیستند از کد ملی آنها به عنوان شماره شناسنامه برای ایجاد رمز عبور استفاده می شود.

4-  در صورت هرگونه سوال در خصوص انتخاب واحد می توانید با کارشناس دانشکده (مندرج در بخش اطلاع رسانی دانشکده های این اطلاعیه) تماس بگیرید. همچنین در صورت هرگونه سوال و ابهام در خصوص دروسی که باید اخذ شود می توانید از طریق گروه روبیکا (مندرج در بخش اطلاع رسانی دانشکده های این اطلاعیه) با کارشناس/ مدیر محترم گروه آموزشی مربوط در ارتباط باشید.

شركت در كلاس هاي غيرحضوري

1-   تاريخ شروع کلاس ها برای دانشجویان جدید الورود 99/08/17 خواهد بود.

2-   شركت در کلاس ها به صورت غیر حضوری (مجازي) و از طریق سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي دانشگاه  به آدرس (lms.shahed.ac.ir ) خواهد بود.

3-   پیش نیاز حضور در کلاس های مجازی دانشگاه بارگذاري مدارك در سامانه ثبت نام و نيز  انتخاب واحد در سامانه آموزشی دانشگاه (ناد) است.

4-  نام کاربری دانشجویان برای ورود به سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي دانشگاه، شماره دانشجویی و کلمه عبور، "شماره ملیp" می باشد. (برای نمونه کلمه عبور دانشجو با شماره ملی 0075072508 برابر p0075072508 خواهد بود)

5-   اطلاعات، زمان‌بندي، نرم افزارهاي جانبي و فايل هاي راهنماي لازم براي استفاده از سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي دانشگاه در آدرس (http://shahed.ac.ir/education/SitePages/elearning.aspx) در دسترس است. توصيه مي شود پذيرفته شدگان، فايل های راهنما را به دقت مطالعه فرمايند.

6-   پذیرفته شدگان گرامي در صورت وجود مشكل فني در خصوص استفاده از سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي دانشگاه مي توانند با شماره تلفن 51215030 (کارشناس فناوري و اطلاعات دانشگاه) تماس حاصل نمايند. توجه شود اين شماره صرفا پاسخ گوي مسائل فني استفاده از سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي بوده و براي سوالات آموزشي با ساير شماره هاي در نظر گرفته شده در اين اطلاعيه تماس حاصل شود.  

ساير نكات:

1-   بعد از ثبت نام اولیه و تاييد مدارك پذيرفته شدگان، کارت دانشجویی برای پذیرفته شدگان محترم صادر خواهد شد که در خصوص نحوه و زمان بندی دریافت آنها از دانشکده مربوط متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

2-   بر اساس اطلاعيه معاونت دانشجويي دانشگاه:

خوابگاه دانشگاه در دوران آموزش غير حضوري داير نيست.

به تمامی دانشجویان روزانه و شهريه پرداز غیربومی، در هنگام داير بودن آموزش حضوري، خوابگاه تعلق می گیرد.

دانشگاه خوابگاه متاهلی ندارد.

 

​​