پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی سال 99

تعداد بازدید: 901
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی سال 99
به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی دندانپزشکی (سال تحصیلی 1400-1399) دانشگاه شاهد صادر شد.
                                                 
بسمه تعالی

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت، توجه پذیرفته شدگان محترم دوره دستیاری تخصصی دندانپزشکی سال 1399 دانشگاه شاهد را به نکات ذیل در خصوص نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز جلب می نماید.

مراحل ثبت نام غيرحضوري:

1-دريافت و تكميل فرم ها و تهيه مدارك مورد نياز براي ثبت نام

2-بارگذاري فرم ها و مدارك مورد نياز در سامانه ثبت ‌نام دانشگاه و دريافت شماره دانشجويي

3-مراجعه به سامانه آموزشي دانشگاه با استفاده از شماره دانشجويي دريافتي جهت اطلاع از دروس و انتخاب واحد صورت گرفته توسط دانشكده (دانشجويان شهريه پرداز موظف به پرداخت شهريه قبل از انتخاب واحد هستند)

4-مراجعه به صفحه اطلاع‌رساني دانشكده  به نشانی (http://shahed.ac.ir/DandanPezeshki/Pages/home.aspx​)به منظور آگاهي از واحدهاي درسي و برنامه‌ريزي دانشكده  براي كلاس هاي حضوري و  غيرحضوري

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

1- تصویر تمام صفحات شناسنامه
2- تصویر پشت و روي كارت ملي
4-تصویر دانشنامه ي دندانپزشكي عمومي (يا مدركي كه نشان دهنده ي فراغت از تحصيل باشد)

تبصره: پذيرفته شدگاني كه با استفاده از مقررات رتبه هاي برتر، استعدادهاي درخشان، قانون تسهيل ازدواج جوانان و... مجاز به شركت در آزمون بوده اند، بايد حداكثر تا 99/7/30 فارغ التحصيل شده باشند.

5-تصویر كارت پايان خدمات يا معافيت دائم يا مدركي كه نشان دهنده ي وضعيت نظام وظيفه ي آقایان باشد.

تذکر مهم: پذیرفته شدگان مشمول (مخصوص برادران) بایستی به پرتال جامع سازمانی نظام وظیفه به آدرس https://services.epolice.ir/prtl مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وضعیت نظام وظیفه اقدام و کد درخواست و تصوير گواهي ثبت درخواست را در سامانه ثبت نام وارد نمایند. کارشناس دانشگاه بعد از بررسی درخواست نسبت به تایید/عدم تایید درخواست اقدام می نماید که در صورت عدم تایید، پذیرفته شده محترم بایستی حداکثر ظرف مدت 1 روز کاری نسبت به رفع نقص اقدام نماید. در صورت هر گونه سوال یا ابهام می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن 096480 (نظام وظیفه عمومی) یا با شماره تلفن 02151215242 (کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشگاه) تماس بگیرید.

6- تصویر مدرك نشان دهنده وضعيت طرح نيروي انساني (بر اساس مندرجات دفترچه ي راهنماي آزمون(
تذكر: پذيرفته شدگاني كه ملزم به گذراندن طرح نيروي انساني بوده اند، بايد دوره ي مذكور را تا 99/6/31 به پايان رسانده باشند.

7-  آخرين حكم كارگزيني (ويژه ي مستخدمان وزارتخانه ها، نهادها و سازمان ها)

8- تصویر گواهي مربوط به كادر نيروهاي مسلح (به تأييد بالاترين مقام مربوطه) ويژه ي مستخدمان نيروهاي مسلح

9- تصویر رونوشت حکم ماموریت آموزشی یا مرخصی بدون حقوق برای پذیرفته شدگانی که در استخدام رسمی، پیمانی وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادها و ... می باشند.

10- فرم تکمیل شده تعهد از دستياران دندانپزشكي متعهد عام (ویژه دستیاران یونیت دولتی) 

فرم  تعهد محضری.docxفرم تعهد محضری.docx

تذکر 1: پذیرفته شدگان محترم یونیت دولتی لازم است فرم تعهد محضری فوق را با سند تنظیم شده در دفترخانه های اسناد رسمی مطابقت داده تا مغایرتی وجود نداشته باشد. بدیهی است در غیر اینصورت مسئولیت آن به عهده شخص پذیرفته شده می باشد.

تذکر 2: فرم تعهد محضری بایستی به ضمانت دو نفر کارمند رسمی یا پیمانی شاغل در دستگاه های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری و کارکنان قرارداد کار معین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی برسد.

11-پذیرفته شدگان شهريه پرداز می بایست نسبت به پرداخت شهریه سالیانه به مبلغ 400/000/000 ریال قبل از انتخاب واحد و از طریق سامانه آموزشی اقدام نمایند. لازم به ذکر است شهریه ورودی سال تحصیلی 1400-1399 تا اخذ مصوبات لازم به صورت علی الحساب و بر اساس شهریه ورودی سال تحصیلی 1399-1398 محاسبه می شود.

12- فرم تکمیل شده تعهدنامه همسران خانم های متاهل پذیرفته شده در دوره های تخصصی دندانپزشکی (ویژه خانم های متاهل)

فرم تعهدنامه همسران خانم های متاهل قبول شده.pdfفرم تعهدنامه همسران خانم های متاهل قبول شده.pdf

13- تکمیل کارنامه سلامت جسم در (https://portal.saorg.ir/physicalhealth)

14- تکمیل کارنامه سلامت روان در (http://portal.saorg.ir/mentalhealth )

دانشجويان بعد از تكميل کارنامه سلامت جسم و سلامت روان بايد کدهای تایید دريافت شده را ذخيره و متعاقبا در سامانه ثبت نام درج نمايند.

تذکر : برای تکمیل کارنامه ها نیاز به شماره دانشجویی نیست.

15- تکمیل فرم پایش اطلاعات فرهنگی اجتماعی دانشجویان ورودي جدید در آدرس https://payesh.digisurvey.net/0aqr8

دانشجويان بعد از تكميل فرم پایش اطلاعات فرهنگی اجتماعی بايد کد تایید دريافت شده را ذخيره و متعاقبا در سامانه ثبت نام درج نمايند.

16- تصوير پشت و روي كارت ايثارگري و فرم تكميل شده اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر (مخصوص دانشجويان شاهد و ايثارگر): صرفا پذیرفته شدگان شاهد و ایثارگر  ملزم به  تکمیل و بارگذاری اين فرم  در سامانه ثبت نام هستند.

فرم اطلاعات دانشجويان شاهد و ايثارگر.docفرم اطلاعات دانشجويان شاهد و ايثارگر.doc

پذيرفته شدگان گرامي مي توانند جهت هرگونه سوال و اطلاعات بيشتر با كارشناس دانشكده دندانپزشكي با شماره تلفن 88958864 تماس حاصل نمايند.


شروع بارگذاري مدارك و فرم ها در سامانه ثبت نام و دريافت شماره دانشجويي (ثبت نام اوليه):

1- ثبت نام پذیرفته شدگان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری است. کلیه پذیرفته شدگان می بایست از ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 99/8/21 لغايت ساعت 20 روز شنبه مورخ 99/8/24، از طریق سامانه (sabt.shahed.ac.ir) نسبت به تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک و فرم های مربوط اقدام نمایند. بدیهی است عدم تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک و فرم های مربوط برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد. پذیرفته شدگان برای ورود به سامانه ثبت نام بایستی از نام کاربری "کد ملی"  و رمز عبور "کد ملی" استفاده نمایند. به عنوان مثال اگر کد ملی شما 0082981431 است كاربري و رمز عبور  شما هردو 0082981431 خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام الکترونیکی، مدارک و فرم های مربوط می توانید در ساعات اداري (8 الی 14:30) با شماره تلفن 51215240 (کارشناس اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه) تماس بگیرید.

2- پذیرفته شدگان محترم لازم است؛ فرم های مذکور در مدارک مورد نیاز این اطلاعیه را به صورت تایپ شده تکمیل و تصوير آن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در سامانه ثبت نام بارگذاری نمایند.

3- بعد از تایید نهایی و ارسال اطلاعات توسط پذیرفته شدگان محترم کارشناسان دانشگاه نسبت به بررسی مدارک اقدام نموده و در صورت نقص مدرک از طریق سامانه ثبت نام آن را اطلاع رسانی می نمایند. پذیرفته شده محترم می بایست حداکثر طی 1 روز کاری نواقص را برطرف نموده و مجددا از طریق همین سامانه نسبت به رفع نقص خود اقدام نماید. در غیر این صورت ثبت نام آنها لغو خواهد شد.

4- در هر مرحله از ثبت نام یا هنگام تحصیل، چنانچه مشخص شود داوطلب حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه نموده است و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی باطل و مطابق مقررات از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

5- در صورت تاييد ثبت نام اوليه، شماره دانشجويي در اختيار پذيرفته شده محترم قرار مي گيرد كه با استفاده از آن مي توانند نسبت به مشاهده انتخاب واحد و دروس خود در سامانه آموزشي دانشگاه اقدام نمايند.

1-5 آدرس هاي سامانه آموزشي دانشگاه به شرح زير بوده و راهنماي انتخاب واحد از طريق لينك  http://shahed.ac.ir/education/SiteAssets/SitePages/naad/help.pdf قابل دسترسي است.

http://std.shahed.ac.ir:7001/Student/

http://std2.shahed.ac.ir:7001/Student/

2-5 کد کاربری شما براي ورود به سامانه آموزشي شماره دانشجویی بوده و رمز عبور شما شماره دانشجویی+ پنج رقم سمت راست شماره شناسنامه است. در صورتي كه تعداد ارقام شماره شناسنامه كمتر از 5 رقم باشد به ازای کسری رقم شناسنامه بعد از شماره دانشجویی صفر قرار مي گيرد.

به عنوان مثال اگر شماره دانشجویی 872151012  و شماره شناسنامه 211 باشد. رمز عبور : 87215101200211 خواهد بود.

  برایدانشجویانی که دارای شماره شناسنامه نیستند از کد ملی آنها به عنوان شماره شناسنامه برای ایجاد رمز عبور استفاده می شود.

شركت در كلاس هاي حضوری و غيرحضوري

1-   تاريخ شروع کلاس ها برای دانشجویان دستياري جدید الورود 99/08/24 خواهد بود.

2-   شركت در کلاس ها بر حسب نوع درس به صورت حضوري و غیر حضوری بوده و كلاس هاي غير حضوري از طریق سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي دانشگاه  به آدرس (lms.shahed.ac.ir برگزار خواهد شد.

3-    پیش نیاز حضور در کلاس ها،  بارگذاري مدارك در سامانه ثبت نام و نيز  انتخاب واحد توسط دانشكده در سامانه آموزشی دانشگاه (ناد) است.

4-   نام کاربری دانشجویان برای ورود به سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي دانشگاه، شماره دانشجویی و کلمه عبور، "شماره ملیp" می باشد. (برای نمونه کلمه عبور دانشجو با شماره ملی 0075072508 برابر p0075072508 خواهد بود)

5-   اطلاعات، زمان‌بندي، نرم افزارهاي جانبي و فايل هاي راهنماي لازم براي استفاده از سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي دانشگاه در آدرس (http://shahed.ac.ir/education/SitePages/elearning.aspx) در دسترس است. توصيه مي شود پذيرفته شدگان، فايل های راهنما را به دقت مطالعه فرمايند.

6-    پذیرفته شدگان گرامي در صورت وجود مشكل فني در خصوص استفاده از سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي دانشگاه مي توانند با شماره تلفن 51215030 (فناوري دانشگاه) تماس حاصل نمايند. توجه شود اين شماره صرفا پاسخ گوي مسائل فني استفاده از سامانه مديريت يادگيري الكترونيكي بوده و براي سوالات آموزشي با ساير شماره هاي در نظر گرفته شده در اين اطلاعيه تماس حاصل شود.

ساير نكات:

1-   بعد از ثبت نام اولیه و تاييد مدارك پذيرفته شدگان، کارت دانشجویی برای پذیرفته شدگان محترم صادر خواهد شد که در خصوص نحوه و زمان بندی دریافت آنها از دانشکده مربوط متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

2-   بر اساس اطلاعيه معاونت دانشجويي دانشگاه:

خوابگاه صرفا در صورت داير بودن آموزش حضوري و پس از ثبت نام و اخذ دروس (انتخاب واحد) به دانشجویان غیر بومی تعلق می گیرد.

دانشگاه خوابگاه متاهلی ندارد.

 

​​​​​​