پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

ثبت نام بن کارت خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران

تعداد بازدید: 1157
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
ثبت نام بن کارت خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش «روابط عمومی دانشگاه، ثبت نام یارانه اعتباری (بن کتاب) ویژه دانشجویان، طلاب و اعضای هیات علمی نخستین نمایشگاه کتاب مجازی از پنج‌شنبه ۱۸دی‌ماه آغاز شد.


در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، دانشجویان و طلاب تا سقف خرید ۲۰۰ هزار تومان (۱۲۰ هزار تومان سهم خودشان و ۸۰ هزار تومان نیز یارانه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) امکان بهره‌مندی از بن خردی کتاب را دارند.

اساتید دانشگاه و حوزه نیز تا سقف خرید ۴۰۰ هزار تومان (۲۰۰ هزار تومان سهم خود اساتید و ۲۰۰ هزار تومان نیز یارانه معاونت امور فرهنگی) مشمول دریافت هستند. اهالی قلم نیز براساس ضوابط تعیین‌شده و سیستم‌ رتبه‌بندی یارانه‌های متفاوتی از ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام تهیه یارانه اعتباری (بن کتاب)  خردی کتاب به سامانه (https://www.ketab.ir/) مراجعه نمایند.

تحویل کتاب‌ها طی تفاهم با شرکت پست ظرف ۳ تا ۶ روز به خریداران آن تحویل داده خواهد شد.

از ویژگی‌های نمایشگاه مجازی کتاب تهران این است که امکان تخلف توسط ناشرنماها از بین رفته و قابلیت نقد کردن بن‌کارت‌ها وجود ندارد و یارانه اهدا شده به اهالی قلم، دانشجویان، طلاب و استادان دانشگاه صرف خرید کتاب خواهد شد. همچنین امکان فروش کتاب‌های غیر توسط ناشرنماها ممکن نیست و امکان تخلف در نمایشگاه مجازی کتاب برخلاف نمایشگاه فیزیکی از متخلفان سلب شده‌است.

نخستین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران با شرکت ناشران خارجی و داخلی از سراسر کشور از تاریخ یکم لغایت ششم بهمن ماه 1399 توسط خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می گردد.

گفتنی است در این نمایشگاه حدود ۱۸۰۰ ناشر حضور دارند.

با توجه به اینکه برگزاری این نمایشگاه و تخفیف های در نظر گرفته شده در شرایط کنونی فرصت مناسبی برای دانشجویان و اساتید دانشگاه به شمار می رود، علاقمندان می توان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه (https://tehranbookfair.ir/) مراجعه نمایند.

13991018000376_Test_NewPhotoFree.jpg