پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

تمدید زمان مصاحبه دکتری رشته مهندسی برق-الکترونیک

تعداد بازدید: 1559
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
تمدید زمان مصاحبه دکتری رشته مهندسی برق-الکترونیک

به گزارش «روابط عمومی» به نقل از اداره کل تحصیلات تکمیلی دانشگاه، به اطلاع داوطلبان محترم آزمون دوره دکتری تخصصی سال 97 رشته الکترونیک دانشگاه شاهد که نمره حد نصاب آزمون مرحله اول را کسب کرده اند و از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه علمی(مصاحبه علمی و سنجش عملی، بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی) و بررسی صلاحیتهای عمومی به این دانشگاه معرفی شده­ اند، ولی به علت تغییر تاریخ مصاحبه موفق به حضور در مصاحبه تاریخ 97/03/07 نشده اند می­ رساند، جهت انجام مصاحبه در تاریخ 97/04/12 به دانشگاه شاهد، گروه الکترونیک مراجعه نمایند .

 

نکات قابل توجه:

-       مصاحبه  علمی رأس ساعت 8/30 در محل دانشکده و گروه مربوطه انجام می پذیرد.

-       زمان مصاحبه بررسی صلاحیتهای عمومی در تاریخ دیگری که بعد از مصاحبه علمی انجام می پذیرد، متعاقبا اعلام می شود.

-       فقط افرادی که در تاریخ 97/03/07 موفق به حضور جهت انجام مصاحبه نشده اند، می توانند در این مرحله از مصاحبه شرکت کنند (تحت هیچ شرایطی مصاحبه مجدد از افرادی که در تاریخ 97/03/07 در مصاحبه علمی شرکت  کرده اند انجام نمی پذیرد)

-       عدم حضور در این مرحله از مصاحبه به منزله انصراف داوطلب تلقی شده و متعاقباً هیچگونه اقدامی در این خصوص انجام نمی شود.

-       جهت اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در مرحله مصاحبه به اطلاعیه مورخ 97/02/31 مندرج در وب سایت دانشگاه شاهد به نشانی http://ref.shahed.ac.ir/7a46ed  مراجعه شود. (لینک اطلاعیه)

-       تاریخ  مصاحبه اعلام شده مربوط به رشته الکترونیک است و مصاحبه علمی سایر رشته ها بدون تغییر و مطابق جدول زمانبندی مندرج در اطلاعیه مورخ 31/02/97 انجام می پذیرد.

-       در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 51215241-021 تماس حاصل فرمائید.

           

 
 مخاطبین محترم می توانید اخبار دانشگاه شاهد را در پیام رسان سروش​ و صفحه اختصاصی دانشگاه در آپارات​ دنبال نمایید.​​​​​​​​​​