پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

برگزاری جلسه مشاوره تخصصی برای واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه شاهد

تعداد بازدید: 481
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
برگزاری جلسه مشاوره تخصصی برای واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه شاهد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شاهد در راستای ارائه خدمات به واحدها و شرکت های مستقر در مرکز رشد و همچنین در پاسخ  به درخواست واحدهایی که نیازمند به مشاوره و راهنمایی برای ایجاد یا توسعه کسب و کار داشتند، نسبت به تشکیل جلسات مشاوره ای در این خصوص اقدام نمود و در همین راستا در تاریخ 97/4/26 در حوزه کارآفرینی تشکیل گردید. 
در این جلسه پیرامون  مشکلات و ابهامات واحدها و شرکت های  فناورمستقر در مرکز رشد دانشگاه بحث و تبادل نظر شد و  نسبت به  چگونگی و در ادامه فرایند تجاری سازی محصول و همچنین راهکارها و قوانین ثبت پتنت مورد بررسی قرار گرفت و راهنمایی های لازم ارائه گردید و قرار بر این شد جهت بررسی و روند پیشرفت واحدهای فوق  در جلسه بعدی مشاوره ، مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. 
در ضمن از واحدهای فناور و یا دانشجویانی که علاقه مند به راه اندازی واحدهای کسب و کار هستند دعوت به عمل می آید در جلسات مشاوره ای که در این خصوص تشکیل می گردد شرکت نمایند. 
لذا جهت کسب اطلاع از جلسات مشاوره ای فوق با شماره 66952725 -09194043735 مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شاهد تماس حاصل نمایند.