پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

برنامه بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 1396 دانشگاه شاهد

تعداد بازدید: 3887
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
برنامه بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 1396 دانشگاه شاهد

به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، زمان و ساعت مراجعه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 1396 دانشگاه شاهد در گروه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد.

آن دسته از داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در فایل ضمیمه‏ درج گردیده، لازم است برای انجام مراحل بررسی صلاحیت های عمومی با در دست داشتن مدارک لازم، براساس برنامه زیر به دانشگاه مراجعه نمایند.

* مکان :

- تهران ـ ابتدای بزرگراه خلیج فارس ـ روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) ـ دانشگاه شاهد ـ مجتمع آموزشی ایثار (وسیله ایاب و ذهاب از ساعت 12:30 از ایستگاه متروی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به دانشگاه شاهد پیش بینی شده است) (آدرس و کروکی دانشگاه)​

*  مدارک لازم :

- یک قطعه عکس 4*3  جدید پشت نویسی شده

- اصل و کپی کارت ملی  و شناسنامه(کپی صفحه آخر در صورت وجود توضیحات )

 (لطفاً خودکار آبی همراه داشته باشید)

توجه فرمایید :

1-        تمامی معرفی شدگان محترم لازم است راس ساعت تعیین شده حضور یابند.

2-        عدم حضور در این مرحله از بررسی، به منزله انصراف از حضور در دانشگاه شاهد تلقی می گردد و متعاقبا هیچ اقدامی در این رابطه امکانپذیر نخواهد بود.

3-        با توجه به اینکه زمان بررسی صلاحیت عمومی هر یک از مراجعین متفاوت بوده و از زمان حضور در دانشگاه و شروع بررسی ها بعضا تا 4 ساعت ادامه می یابد، خواهشمند است برنامه ریزی لازم را در این خصوص به انجام رسانید.

4-        اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و از این نظر هیچ گونه حقی را برای داوطلب ایجاد نمی شود.

5-        ورود به دانشگاه شاهد برای تمامی خواهران محترم (اعم از معرفی شدگان و همراهان آنان) با توجه به ضوابط اختصاصی دانشگاه، صرفا با حجاب برتر(چادر) امکان پذیر می باشد.

6-        به منظور تکمیل فرم اطلاعات مورد درخواست دانشگاه، نام، نشانی دقیق و تلفن تماس سه نفر از معرفین خود (از محل تحصیل و یا سکونت) که حتی الامکان خویشاوند نباشند و همچنین خلاصه ای از سوابق و نشانی دقیق محل سکونت حداقل پنج سال اخیر خود را به همراه داشته باشید.

روز و تاریخ

ساعت مراجعه

جنسیت

گروه آموزشی

یکشنبه 01/05/1396

13:30

خواهران

تمامی گرو های آموزشی

15:30

برادران

گروه های علوم انسانی و علوم پایه

17

برادران

گروه های کشاورزی، هنر و فنی و مهندسی

 

لیست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 96.pdfلیست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 96.pdf