پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دکتری سال 97

تعداد بازدید: 3612
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دکتری سال 97

به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، تاریخ و ساعت مراجعه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 1397 دانشگاه شاهد در گروه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد.


آن دسته از داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در فایل ضمیمه‏ درج گردیده، لازم است برای انجام مراحل بررسی صلاحیت های عمومی با در دست داشتن مدارک لازم، براساس برنامه زیر به دانشگاه مراجعه نمایند.


* آدرس :

- تهران ـ ابتدای بزرگراه خلیج فارس ـ روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) ـ دانشگاه شاهد ـ مجتمع آموزشی ایثار (وسیله ایاب و ذهاب از ساعت 12:30 از ایستگاه متروی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به دانشگاه شاهد پیش بینی شده است) (آدرس و کروکی دانشگاه)


*  مدارک لازم :

- یک قطعه عکس 4*3  جدید پشت نویسی شده

- اصل و کپی کارت ملی  و شناسنامه(کپی صفحه آخر در صورت وجود توضیحات )

 (لطفاً خودکار آبی همراه داشته باشید)


نکات مهم:

1- تمامی معرفی شدگان محترم لازم است راس ساعت تعیین شده حضور یابند.

2- عدم حضور در این مرحله از بررسی، به منزله انصراف از حضور در دانشگاه شاهد تلقی می گردد و متعاقبا هیچ اقدامی در این رابطه امکانپذیر نخواهد بود.

3-  با توجه به اینکه زمان بررسی صلاحیت عمومی هر یک از مراجعین متفاوت بوده و از زمان حضور در دانشگاه و شروع بررسی ها بعضا تا 4 ساعت ادامه می یابد، خواهشمند است برنامه ریزی لازم را در این خصوص به انجام رسانید.

4-  اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و از این نظر هیچ گونه حقی را برای داوطلب ایجاد نمی شود.

5- ورود به دانشگاه شاهد برای تمامی خواهران محترم (اعم از معرفی شدگان و همراهان آنان) با توجه به ضوابط اختصاصی دانشگاه، صرفا با حجاب برتر(چادر) امکان پذیر می باشد.

6- به منظور تکمیل فرم اطلاعات مورد درخواست دانشگاه، نام، نشانی دقیق و تلفن تماس سه نفر از معرفین خود (از محل تحصیل و یا سکونت) که حتی الامکان خویشاوند نباشند و همچنین خلاصه ای از سوابق و نشانی دقیق محل سکونت حداقل پنج سال اخیر خود را به همراه داشته باشید.

 

برنامه بررسی صلاحیت های عمومی

متقاضیان چندبرابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 1397 دانشگاه شاهد

روز و تاریخ​​

گروه

ساعت دقیق مراجعه

ترتیب مراجعه

(بر اساس حرف اول نام خانوادگی)

یکشنبه 97/04/31

خانم ها


13:30


​الف ش


16


ص - ی

دوشنبه 97/05/01

آقایان


13:30


الف - س


16


ش - ی

 لیست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 1397.pdfلیست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 1397.pdf

  مخاطبین محترم می توانید اخبار دانشگاه شاهد را در پیام رسان سروش​ و صفحه اختصاصی دانشگاه در آپارات​ دنبال نمایید.​​​​​​​​​​​​

​​