پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان استعداد درخشان کارشناسی ارشد97

تعداد بازدید: 3148
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان استعداد درخشان کارشناسی ارشد97
 به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، زمان بررسي صلاحيت هاي عمومي معرفي شدگان چندبرابر ظرفیت استعداد درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه شاهد سال 97 اعلام شد.
جدول زمانبندي بررسي صلاحيت هاي عمومي معرفي شدگان چندبرابر ظرفیت استعداد درخشان کارشناسی ارشد

 دانشگاه شاهد در سال 1397

گروه

روز

تاریخ

ساعت مراجعه

خواهران

چهارشنبه

97/4/13

16

برادران

چهارشنبه

97/4/20

16

 


 

  نکات مهم:

   
1
ـ مکان: ابتدای آزاد راه خلیج فارس، روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، دانشگاه شاهد، مجتمع آموزشی ایثار؛ وسیله ایاب و ذهاب از ايستگاه متروی حرم مطهر امام خمینی(ره ) به دانشگاه فراهم می باشد.


2ـ مدارک مورد نیاز: داشتن اصل شناسنامه عکس دار الزامی است- کپی شناسنامه، یک قطعه عکس 4*3 (لطفاً خودکار آبی نیز همراه داشته باشید)


3ـ به استحضار کلیه معرفی شدگان محترم می رساند، ورود به دانشگاه شاهد برای تمامی خواهران محترم (اعم از معرفی شدگان و همراهان آنان) با توجه به ضوابط اختصاصی دانشگاه، صرفا با حجاب برتر (چادر) امکان پذیر می باشد.


4 ـ اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و قبولی تلقی نمی شود و از این نظر هیچ گونه حقی را برای داوطلب ایجاد نمی نماید. همچنین عدم حضور در این مرحله از بررسی، به منزله انصراف از حضور در دانشگاه شاهد تلقی می گردد و متعاقبا هیچ اقدامی در این رابطه امکانپذیر نخواهد بود.


5 ـ تمامی معرفی شدگان محترم لازم است راس ساعت تعیین شده حضور یابند. ضمنا با توجه به اینکه زمان بررسی پرونده هر یک از مراجعین متفاوت بوده و از زمان حضور در دانشگاه و شروع بررسی ها بعضا تا 4 ساعت ادامه می یابد، خواهشمند است برنامه ریزی لازم را در این خصوص به انجام رسانید.


6 ـ به منظور تکمیل نمودن فرم اطلاعات مورد درخواست دانشگاه، لازم است نام، نشانی دقیق و تلفن تماس سه نفر از معرفین خود (از محل کار، تحصیل و سکونت) که حتی الامکان خویشاوند نباشند و همچنین تلفن و نشانی دقیق محل تحصیل، محل کار و سکونت حداقل پنج سال اخیر خود را به همراه داشته باشید.

 

 

 مخاطبین محترم می توانید اخبار دانشگاه شاهد را در پیام رسان سروش​ و صفحه اختصاصی دانشگاه در آپارات​ دنبال نمایید.​​​​​​​​​​​

 
​​​