پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

بررسی صلاحيت هاي عمومي معرفي شدگان کارشناسی ارشد پزشکی

تعداد بازدید: 1222
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
بررسی صلاحيت هاي عمومي معرفي شدگان کارشناسی ارشد پزشکی
به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، ​زمان بررسی صلاحيت هاي عمومي معرفي شدگان چندبرابر ظرفیت کارشناسی ارشد گروه پزشکی دانشگاه شاهد در سال 1397 اعلام شد.
جدول زمانبندي بررسي صلاحيت هاي عمومي معرفي شدگان چندبرابر ظرفیت کارشناسی ارشد گروه پزشکی دانشگاه شاهد در سال 1397​

​تاریخ مراجعه​​​ گروه​ حضور راس ساعت
 
جمعه 97/6/23​​​​​​
​خانم ها ​7 صبح
​آقایان 10 صبح​
  


نکات مهم:
      

مکان: ابتدای آزاد راه خلیج فارس، روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، دانشگاه شاهد، مجتمع آموزشی ایثار؛ وسیله ایاب و ذهاب از ايستگاه متروی حرم مطهر امام خمینی(ره ) به دانشگاه فراهم می باشد.

- مدارک مورد نیاز: اصل شناسنامه عکس دار و کارت ملی و یک قطعه کپی صفحه اول شناسنامه(در صورت وجود توضیحات کپی صفحه آخر نیز ارائه شود) و یک قطعه عکس جدید 4*3 (لطفاً خودکار آبی نیز به همراه داشته باشید)

- اسامی اعلام شده به صورت چند برابر ظرفیت بوده و قبولی تلقی نمی شود و از این نظر هیچ گونه حقی را برای داوطلب ایجاد نمی نماید. همچنین عدم حضور در این مرحله از بررسی، به منزله انصراف از حضور در دانشگاه شاهد تلقی می گردد و متعاقبا هیچ اقدامی در این رابطه امکانپذیر نخواهد بود.

- تمامی معرفی شدگان محترم لازم است راس ساعت تعیین شده در محل دانشگاه حضور یابند. ضمنا با توجه به اینکه زمان بررسی پرونده هر یک از مراجعین متفاوت بوده و از زمان حضور در دانشگاه و شروع بررسی ها بعضا تا 4 ساعت ادامه می یابد، خواهشمند است برنامه ریزی لازم را در این خصوص به انجام رسانید.

- به منظور تکمیل نمودن فرم اطلاعات مورد درخواست دانشگاه، لازم است نام، نشانی دقیق و تلفن تماس سه نفر از معرفین خود (از محل کار، تحصیل و سکونت) که حتی الامکان خویشاوند نباشند و همچنین تلفن و  نشانی دقیق محل تحصیل، محل کار و سکونت حداقل پنج سال اخیر خود را (به صورت مکتوب) به همراه داشته باشید.

- به استحضار کلیه معرفی شدگان می رساند، ورود به دانشگاه شاهد برای تمامی خواهران محترم(اعم از معرفی شدگان و همراهان آنان) با توجه به ضوابط اختصاصی دانشگاه، صرفا با حجاب برتر(چادر) امکان پذیر می باشد. مخاطبین محترم می توانید اخبار دانشگاه شاهد را در پیام رسان سروش و صفحه اختصاصی دانشگاه در آپارات دنبال نمایید.​​​​​​​​​​​​​​​    ​

​​​​​