پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه

خبر

:

اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم

تعداد بازدید: 533
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم
به گزارش «روابط عمومی» معاونت فرهنگی دانشگاه اسامی برگزیدگان سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان، مرحله دانشگاهی وزارت علوم تحقیقات و فناوری​ را اعلام نمود.


 

 

اسامی برگزیدگان سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان

( مرحله دانشگاهی )

وزارت علوم تحقیقات و فناوری

 

(بخش آوایی)


بخش تحقیق  (برادران)

رتبه

نام و نام خانوادگی

اول

سعید پور عبدل

دوم

امیر محمد معصومی

سوم

امیر اله یاریان

 

بخش ترتیل ( برادران)

رتبه

نام و نام خانوادگی

اول

سید حسین طباطبائی

دوم

محمد محمدیان

سوم

حسن جعفری

 

 

بخش تحقیق  (خواهران)

رتبه

نام و نام خانوادگی

اول

اشرف طحانی

دوم

فاطمه اگزوشنی

 

بخش ترتیل ( خواهران)

رتبه

نام و نام خانوادگی

اول

زهرا حسینی

دوم

فاطمه سادات سجادیان

سوم

زینب نادری

 


اسامی برگزیدگان سی و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان

( مرحله دانشگاهی )

وزارت علوم تحقیقات و فناوری

(بخش کتبی )


حفظ 5 جزء ( ویژه برادران)

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

مجیب مجری

حفظ 5 جزء

اول

 

حفظ 5 جزء (ویژه خواهران)

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

معصومه مفتخر خنده رو

حفظ 5 جزء

اول

طیبه محمدی

حفظ 5 جزء

دوم

زهرا سادات اعتصامی

حفظ 5 جزء

سوم

 

حفظ 10 جز ( ویژه برادران)

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

__محمد حسنی

حفظ 10 جزء

اول

 

حفظ 10 جز ( ویژه خواهران)

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

زهرا نیکوکار

حفظ 10 جزء

اول

مریم آخوندیان

حفظ 10 جزء

دوم

 

 

حفظ 20 جزء ( ویژه برادران)

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

سپهر زارع تیموری

حفظ 20 جزء

اول

 

حفظ 20 جزء ( ویژه خواهران)

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

فائزه پارسا

حفظ 20 جزء

اول

فاطمه شفیعی

حفظ 20 جزء

دوم

 

حفظ موضوعی

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

فاطمه جهانی

حفظ موضوعی

اول

طیبه محمدی

حفظ موضوعی

دوم

  

 

 

صحیفه سجادیه

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

اسما احمدی

صحیفه سجادیه

اول

ایمان غمامی

صحیفه سجادیه

دوم

معصومه آقا محمدی

صحیفه سجادیه

سوم

 

آشنایی با سیره معصومین (ع)

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

 

زهرا فاضلی

آشنایی سیره معصومین(ع)

اول

 

فاطمه رازی

آشنایی سیره معصومین(ع)

دوم

 

زهرا علی آقایی

آشنایی سیره معصومین(ع)

سوم

 

 

 

​مفاهیم نهج البلاغه

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

عهدیه اسفندیاری مهنی

مفاهیم نهج البلاغه

اول

فاطمه رمضانی نژاد

مفاهیم نهج البلاغه

دوم

زینب فرزانگان

مفاهیم نهج البلاغه

سوم

 

احکام

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

ساغر ضیغمی

احکام

اول

فائزه فرخزاده

احکام

دوم

زهرا ملک محمدی

احکام

سوم

 

​آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

فریبا مولوی

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن

اول

اقدس پسرکلو

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن

دوم

سید علی مؤذنی

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن

سوم

 

​آشنایی با احادیث اهل بیت (ع)

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

رامین هاتفی اسکوئی

آشنایی با احادیث اهل بیت (ع)

اول

اقدس پسرکلو

آشنایی با احادیث اهل بیت (ع)

دوم

سید علی مؤذنی

آشنایی با احادیث اهل بیت (ع)

سوم

 

پرسمان معارفی

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

رتبه

فاطمه احمدی بازار ده

پرسمان معارفی

اول

 

 ​



۲۰۱۷۰۳۰۶_۱۱۵۶۵۳.jpg 
 ۲۰۱۷۰۳۰۷_۱۰۴۷۳۵.jpg
 ۲۰۱۷۰۳۰۷_۱۰۴۷۵۵.jpg
 
۲۰۱۷۰۳۰۷_۱۲۰۰۰۲.jpg

 
۲۰۱۷۰۳۰۷_۱۲۵۱۴۸.jpg
 ۲۰۱۷۰۳۰۷_۱۲۵۹۳۹.jpg
 

​​​​​​​​​​​