پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
ورود به سامانه
 

خدمات اينترنتي كتابخانه مركزي و مركز اطلاع رساني
کنترل وضعیت امانت اعضا
در اين بخش كليه اعضاي محترم كتابخانه مي توانند با وارد كردن نام كاربري و كلمه عبور خود وضعيت كتاب هاي امانت گرفته (تاريخ امانت و بازگشت آنها به كتابخانه) خود را مشاهده و يا اقدام به رزرو كتاب هاي كه در امانت ساير اعضا هستند، نمايند. نام كاربري هر يك از اعضا شماره عضويت كتابخانه آنها مي باشد. براي اطلاع از كلمه عبور خود به بخش امانت مراجعه نماييد.


کتابخانه دیجیتال دانشگاه شاهد (IDL) از طريق خدمات آتنز (كتابخانه ملي پزشكي ايران (INLM))
در اين بخش امكان دسترسي يكپارچه به پايگاه هاي اطلاعاتي پزشكي كتابخانه مركزي و مركز اطلاع رساني فراهم شده است. كليه اعضاي هيات علمي و دانشجويان دانشگاه شاهد مي توانند با واردشدن به اين صفحه و ثبت نام كردن (Register) خود نام كاربري و كلمه عبور ويژه استفاده از اين كتابخانه ديجيتالي را دريافت كنند. از ويژگي هاي مهم اين وبگاه مي توان به امكان جستجوي همزمان در چندين پايگاه اطلاعاتي و نيز دسترسي به اطلاعاتي همچون ضريب تاثير ( Impact Factor=IF) نشريات معتير لاتين در حوزه هاي مختلف موضوعي و رتيه بندي آنها (Ranking) بر اساس معيارهاي ISI اشاره كرد. اعضاي محترم هيات علمي و دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري دانشكده هاي پزشكي، دندانپزشكي و پرستاري مي توانند با داشتن نام كاربري و كلمه عبور مخصوص خود از كليه امكانات اين وبگاه در داخل و خارج دانشگاه استفاده نمايند. 


پورتال منابع ديجيتال پزشكي (PMDR)
در اين بخش امكان دسترسي يكپارچه به برخي از پايگاه هاي اطلاعاتي پزشكي كتابخانه مركزي و مركز اطلاع رساني از قبيل Ebsco, Ovid, UpToDate فراهم شده است. كليه اعضاي هيات علمي و دانشجويان دانشگاه شاهد مي توانند با واردشدن به اين صفحه و ثبت نام كردن (Register) خود نام كاربري و كلمه عبور ويژه استفاده از اين پورتال را دريافت كنند. اعضاي محترم هيات علمي و دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري دانشكده هاي پزشكي، دندانپزشكي و پرستاري مي توانند با داشتن نام كاربري و كلمه عبور مخصوص خود از كليه امكانات اين وبگاه در داخل و خارج دانشگاه استفاده نمايند.


اكانت اينترنت و پست الكترونيكي دانشگاه شاهد (ويژه اعضاي هيات علمي و دانشجويان كارشناسي ارشد)
كليه اعضاي هيات علمي و دانشجويان كارشناسي ارشد دانشگاه شاهد مي توانند از خدمات اكانت اينترنت و پست الكترونيكي دانشگاه شاهد استفاده نمايند. براي اين منظور لازم است تا كاربران محترم به مسئول بخش سایت اینترنت دانشکده ها مراجعه نمایند.


ميز مرجع مجازي (سرويس پرسش از كتابدار)
ميز مرجع مجازي (سرويس پرسش از كتابدار) به منظور پاسخ گويي به سوالات مراجعين محترم به وبگاه كتابخانه مركزي و مركز اطلاع رساني دانشگاه شاهد، از طريق پست الكترونيكي طراحي شده است. مراجعين محترم مي توانند با تكميل فرم ارسال سوال موجود در اين بخش و ارسال به كتابخانه مركزي و مركز اطلاع رساني پاسخ پرسش هاي مورد نظر خود را دريافت كنند. همچنين در صورت عدم تمايل به استفاده از اين فرم مي توانند سوالات مختلف خود را به صورت مستقيم و از طريق پست الكترونيكي به نشاني (library@shahed.ac.ir)  ارسال داشته و پاسخ خود را در اسرع وقت و از طريق پست الكترونيكي خود دريافت دارند.

روزآمدسازي: 23/11/1390