پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی

کتابخانه مرکزی

:

News: فراخوان جایزه البرز 1401 (بخش نخبگان)

عنوان

فراخوان جایزه البرز 1401 (بخش نخبگان)
 

بنیاد فرهنگی البرز در تقارن با شصتمین سال تاسیس خود، فراخوان جایزه البرز ۱۴۰۱ را در بخش نخبگان با هـدف تقدیر از دانشمندان، مخترعان، دانشجویان و طلاب برتر سراسر کشور منتشر کرد.

در راستای تحقق امینانه نیت واقف، مقرر است در سال آتی و به مناسبت تقارن با شصتمین سال تأسیس بنیاد فرهنگی البرز، آئین «جایزه البرز ۱۴۰۱» (بخش نخبگان) با هدف تکریم اهالی علم و تجلیل از ۶۰ نفر از دانشمندان، نوآوران، دانشگاهیان و حوزویان برتر سراسر کشور، طی مراسمی در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ برگزار ‌گردد.

در این دوره، دانشمندان، مخترعان، طلاب علوم دینی و دانشجویان تمامی رشته ها شامل علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی و هنر از سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت جایزه البرز نخبگان به نشانی www.alborz-prize.ir (سامانه نخبگان) نسبت به دریافت و مطالعه دستورالعمل جایزه البرز ۱۴۰۱ در هر یک از گروه های علمی مبادرت ورزند و در صورت واجد شرایط بودن، از تاریخ اول بهمن ماه سال جاری در سامانه جایزه البرز ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام و ارسال مدارک حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ تعیین شده است که با توجه به لزوم پالایش مستندات دریافتی و راستی آزمایی آنها از طریق استعلام از مراجع ذیربط و انجام داوری، این زمان به هیچ عنوان تمدید نشده و رأس تاریخ اعلام شده، سایت ثبت نام بسته خواهد شد؛ لذا از متقاضیان محترم درخواست می‌گردد ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.

با پایان مهلت ثبت نام، آیین داوری و انتخاب نهایی از میان افراد واجد شرایط به تفکیک توسط هیات انتخاب جایزه البرز با حضور چهره های علمی و اساتید ممتاز دانشگاهی و فرهیختگان کشور برگزار می‌گردد و با انتخاب برگزیدگان نهایی جایزه البرز، از ایشان با اهدای جوایز نقدی تقدیر به‌عمل می‌آید.

شایان ذکر است باتوجه به رشد چندبرابری رقم نقدی جوایز طی سه سال اخیر، در نظر است رقم جایزه البرز ۱۴۰۱ نیز پس از تصویب در هیئت امنای بنیاد افزایش یابد که میزان آن متعاقباً اعلام می‌گردد.

جایزه البرز ۱۴۰۱ به همت «بنياد فرهنگي البرز» و با مشارکت «سازمان اوقاف و امور خیریه»، «بنیاد ملی نخبگان»، «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، «وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری» و «مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور» برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جایزه البرز نخبگان به نشانی www.albor-zprize.ir (سامانه نخبگان) مراجعه نمایند.


تاریخ انتشار

02/28/2022

تصویر خبر

پیوست: