پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی

کتابخانه مرکزی

:

News: انتشار ضریب تاثیر سال 2018 نشریات نمایه شده در پایگاه JCR موسسه Clarivate Analytics (ISI سابق)

عنوان

انتشار ضریب تاثیر سال 2018 نشریات نمایه شده در پایگاه JCR موسسه Clarivate Analytics (ISI سابق)

به اطلاع کلیه کاربران محترم کتابخانه مرکزی می رساند، ضریب تاثیر نشریات نمایه شده در پایگاه JCR  موسسه Clarivate Analytics (ISI سابق) در سال 2018 در ژوئن 2019 میلادی منتشر شد. با توجه به برقرار بودن دسترسی به پایگاه JCR در دانشگاه شاهد، علاقه مندان برای آگاهی از وضعیت نشریات نمایه شده در این پایگاه در سال 2018 و یافتن مقدار ضریب تاثیر (Impact Factor = IF) آنها می توانند از طریق لینک زیر اقدام نمایند.


قابل ذکر است که همه ساله در اواسط ماه ژوئن، ویرایش سال قبل پایگاه JCR توسط موسسه Clarivate Analytics منتشر می شود که فهرستی از نشریات معتبر نمایه شده در این پایگاه را به همراه مقادیر شاخص های مختلف از قبیل ضریب تاثیر (IF) و ضریب تاثیر متوسط گروهی (AIF)  نشریات ارائه می دهد. دسترسی به این پایگاه نیازمند پرداخت هزینه اشتراک است و خوشبختانه در حال حاضر دسترسی به آن به صورت IP Based (فقط از طریق شبکه دانشگاه) و از طریق کمیته تامین منابع الکترونیک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای کلیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور  و از جمله دانشگاه شاهد، فراهم شده است.

در صورت داشتن هرگونه سوال درخصوص استفاده از این پایگاه می توانید با نشانی پست الکترونیکی کتابخانه مرکزی (library@shahed.ac.ir) مکاتبه نموده و یا با واحد علم سنجی کتابخانه مرکزی با شماره 51214117 و 51214138 تماس حاصل فرمایید.

 

تاریخ انتشار

06/26/2019

تصویر خبر

پیوست: