پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی

عنوان

سیویلیکا

ورود به پایگاه

ورود به پایگاه

درباره پایگاه

civilica.jpg 

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه می رساند، بنا به درخواست های مکرر کاربران محترم، کتابخانه مرکزی و مرکز منابع علمی اقدام به اشتراک پایگاه مقاله های همایش های داخلی (سیویلیکا) نموده است. دسترسی به این پایگاه به صورت IP Base (در داخل محیط دانشگاه)، از تاریخ اول دی ماه 1392 برقرار شده است. علاقه مندان برای استفاده از این پایگاه می توانند در داخل محیط دانشگاه (و یا در منزل و از طریق اتصال به اینترنت دانشگاه) وارد صفحه اصلی این پایگاه به نشانی http://www.civilica.com شده و به جستجو و دریافت مقاله­های همایش های داخلی بپردازند.

قابل ذکر است که کاربران محترم، صرفا از طریق نشانی پست الکترونیکی دانشگاهی (mail@shahed.ac.ir) خود می توانند اقدام به دریافت مقاله های این پایگاه نمایند. همچنین با توجه به اینکه هر کاربر در هر 24 ساعت امکان دریافت حداکثر 2 مقاله را دارد، خواهشمند است قبل از اقدام به سفارش مقاله، با مطالعه چکیده آن نسبت به نیاز خود به آن مقاله اطمینان حاصل نموده و سپس اقدام به سفارش مقاله نمایید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل در استفاده از این پایگاه، با ما به نشانی پست الکترونیکی library@shahed.ac.ir مکاتبه نمایید.

نوع دسترسی

اشتراکی

راهنمای استفاده

پیوستها

ایجاد شده در 25/12/1434 03:26 ب.ظ توسط: i:0#.f|aspnetactivedirectorymembershipprovider|j.riahi
ویرایش شده در 21/02/1435 11:35 ق.ظ توسط i:0#.f|aspnetactivedirectorymembershipprovider|j.riahi