پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
ورود به سامانه
تاریخ آخرین بروز رسانی صفحه: 02 اردیبهشت 1399​

ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، به اطلاع اعضای محترم هیات علمی، اساتید محترم مدعو  و دانشجویان گرامی دانشگاه شاهد می رساندکه دانشگاه اقدام به  برگزاری کلاسهای برخط (online) روی سامانه آموزش الکترونیکی اسکای روم نموده است. همچنین جهت تسهیل تبادل مطالب درسی و ارتباط بین اساتید و دانشجویان بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با شرکت همراه اول، از پیام رسان روبیکا استفاده می شود.
سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه: برای ورود به سامانه باید از لینک کلاس درس در اینجا استفاده نمایید
پیام رسان روبیکا روی وب: https://web.rubika.ir
enter_sky_room.jpg
فراخوان ثبت نام 2 واحد "آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل"
اطلاعیه برگزاری دوره زبان MSRT

اطلاعیه برگزاری دوره آمادگی شرکت در آزمون MSRT.pdfاطلاعیه برگزاری دوره آمادگی شرکت در آزمون MSRTمنابع امتحانی پایان ترم 982 گروه معارف اسلامی را از این لینک  دریافت فرمایید.فرایند های انجام امور آموزشی و پژوهشی دانشجویان تا شروع فعالیت عادی دانشگاه
انجام مکاتبات و درخواستها از طریق ایمیل دانشگاهی


دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و دکتری حرفه ای، جهت درخواست پست الکترونیکی دانشگاه شاهد، به لینک زیر مراجعه و فرم تکمیل شده را به آدرس ایمیل admin@shahed.ac.ir ارسال نمایند.
اساتید محترم پس از ورود به سامانه آموزش الکترونیکی اسکای روم نسبت به موارد زیر اقدام نمایند:
1- شماره تلفن همراه دانشجویان را جهت ایجاد یک گروه درسی در پیام رسان روبیکا دریافت نمایند.
2- ویدئوی کلاس را روی کامپیوتر خودشان ذخیره نموده و در گروه درسی ایجاد شده در روبیکا به اشتراک بگذراند تا دانشجویانی که به هر دلیلی در دریافت برخط اطلاعات مشکل داشتند بتوانند بصورت آفلاین از ویدئوی کلاس درس استفاده نمایند.


توجه:
1- نام کاربری دانشجویان برای ورود به سامانه آمورش الکترونیکی، شماره دانشجویی و کلمه عبور، شماره ملی میباشد.
2- بدلیل محدودیت حافظه، ویدئوی کلاس بصورت آفلاین در سامانه آموزش الکترونیکی قابل دسترس نیست لذا اساتید خودشان باید کلاس درس را ذخیره نموده و در پیام رسان روبیکا برای گروه درسی خودشان به اشتراک بگذارند.
3- کلاسهای درسی در سامانه اسکای روم بصورت خودکار ایجاد شده است ولی ایجاد گروه درسی در پیام رسان روبیکا  بر عهده اساتید گرامی است.
4- دانشجویان محترم جهت گذراندن دروس معارف اسلامی به صورت غیر حضوری (دوره ویژه تعطیلات اضطراری دانشگاه) میبایست تا تاریخ 20 فروردین ماه 99 با ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان (به نشانی ec.nahad.ir ) نسبت به حضور در "دوره ویژه تعطیلات اضطراری دانشگاه" درس های مجازی جایگزین اقدم نمایند.
5- باتوجه به اشکالاتی که سامانه اسکای روم با مرورگر فایرفاکس دارد و انتقال صدا با مشکل روبرو میشود، پیشنهاد میشود از مرورگر گوگل کروم برای برگزاری کلاسها استفاده نمایید.


برنامه زمانبندی ارائه دروس مجازی دانشگاه شاهد:
دانشجویان می توانند برای اطلاع از برنامه ارائه مجازی دروس رشته خود، فایل های مربوط به دانشکده خود و همچنین  فایل ارائه دروس عمومی و دروس معارف اسلامی را دریافت نمایند.فایلهای راهنما و نرم افزارهای جانبی:

راهنمای شرکت در کلاس مجازی برای دانشجویان.pdfراهنمای شرکت در کلاس مجازی برای دانشجویان.pdf
اطلاعات نرم افزار ضبط کلاس: 
نرم افزار و راهنمای ضبط کلاس درس و آموزش تصویری آن از طریق کانال "اساتید دانشگاه شاهد" در پیام رسان روبیکا در اختیار اساتید محترم عضو قرار گرفته است.


گزارش بروز رسانی صفحه:
9 فروردین 1399: ایجاد صفحه
11فروردین 1399: درج اطلاعیه های زمانبندی کلاس ها
12 فروردین 1399: درج لینک ورود به کلاس های مجازی
13 فروردین 1399: درج فایلهای راهنما
14 فروردین 1399: تکمیل فایلهای راهنما
15 فروردین: اطلاع رسانی در خصوص ایجاد گروه "اساتید دانشگاه شاهد" در پیام رسان روبیکا
2 اردیبهشت: افزودن بخش "فرایند های انجام امور آموزشی و پژوهشی دانشجویان تا شروع فعالیت عادی دانشگاه"