پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
ورود به سامانه
​​​​​​​​​​​​​​تاریخ آخرین بروز رسانی صفحه: 17 مهر 1401​

به اطلاع اعضای محترم هیات علمی، استادان محترم مدعو  و دانشجویان گرامی دانشگاه شاهد می رساند که به منظور افزایش کیفیت آموزش الکترونیکی، دانشگاه اقدام به راه اندازی سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی با قابلیتهای ارتقا یافته نموده است. 
 ​
دانشجویان گرامی برای ورود به سامانه می توانند از آدرسهای https://vshahed.viannacloud.ir​ یا https://stlms.shahed.ac.ir و یا لینک زیر استفاده نمایند.

StudentsBtn.jpg


استادان گرامی برای ورود به سامانه می توانند از آدرسهای https://vshahed-admin.viannacloud.ir​ یا https://proflms.shahed.ac.ir   استفاده نمایند.

TeachersBtn.jpg
توجه:
نام کاربری دانشجویان برای ورود به سامانه آمورش الکترونیکی، شماره دانشجویی و کلمه عبور، "شماره ملی 10 رقمي" است.​ (برای نمونه کلمه عبور دانشجو با شماره ملی 0075072508 برابر 0075072508 خواهد بود). دانشجويان و استادان  گرامي در صورت بروز مشكل براي ورود به سامانه يادگيري الكترونيكي مشكل خود رابه كارشناسان IT دانشكده ارسال نمايند​.


برنامه زمانبندی ارائه کلاس درسهای مجازی مطابق با برنامه زماني ثبت شده در سامانه آموزشي (بهستان) است. 

فایلهای راهنما و نرم افزارهای جانبی:


 


  دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و دکتری حرفه ای، جهت درخواست پست الکترونیکی دانشگاه شاهد، به لینک زیر مراجعه و فرم تکمیل شده را به آدرس ایمیل admin@shahed.ac.ir ارسال نمایند.
گزارش بروز رسانی صفحه:
12 شهریور 1399: قرار دادن فایل های زمانبندی دروس برای دانشکده ها و دروس عمومی
9 شهریور 1399: قرار دادن فایل راهنمای دانشجویان و نرم افزار ادوب کانکت برای ویندوز
5 شهریور 1399: معرفی سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی وستا و لینک ورود به سامانه
​​