پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی

اجرای سریع

پیوستها
  
  
متن خبر
  

امور فرهنگی دانشکده پزشکی در تاریخ 30/9/90 با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اقدام به برگزاری دومین مراسم میثاق با شهدای گمنام دانشگاه نمود.

  

 بسیج دانشجویی با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ 29/9/90 اقدام به برگزاری نشست اعتقادی – اخلاقی در دانشکده فنی و مهندسی نمود.

  

امور فرهنگی دانشکده پزشکی بعنوان دبیرخانۀ برگزاری مرحله مقدماتی جشنواره قرآن ویژه دانشگاههای پزشکی سراسر کشور در تاریخ 26/9/90 و با هدف ارتقاء سطح نشاط و تحرک دینی و اجتماعی و تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی برگزار نمود.

  

امور فرهنگی دانشکده پزشکی با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ 24/9/90 اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه دانشکده های پزشکی ، پرستاری و دندانپزشکی نمود.
 

  

امور فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی در تاریخ 23/9/90 با هدف ارتقاء سطح نشاط و تحرک دینی واجتماعی دانشجویان اقدام به برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو نمود.

  

بسیج دانشجویی با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی و سیاسی اعضای فعال خود در تاریخ 23/9/90 لغایت 25/9/90  اقدام به برگزاری اردوی تشکیلاتی در شهر مقدس قم  نمود.

  

امور فرهنگی دانشکده فنی و مهندسی با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ 21/9/90 اقدام به برپایی نشستی با عنوان « نگاه مثبت به مصیبت» و با سخنرانی آقای دکتر یکتایی نمود.

  

امور فرهنگی دانشکده هنر در ایام شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) و در دهه اول محرم با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی اقدام به برگزاری مراسم سخنرانی و قرائت زیارت عاشورا از تاریخ 21/9/90 نمود.

  

بسیج دانشجویی با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی اقدام به برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) از تاریخ 21/9/90 نمود.

  

بسیج دانشجویی با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان « 2 سخن پیرامون عاشورا » در تاریخ 20/9/90 نمود.

  

 بسیج دانشجویی با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی و سیاسی در تاریخ 20/9/90 اقدام به انتشار شماره 13 نشریه گذرگاه نمود.

  

بسیج دانشجویی به مناسبت ایام شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) از تاریخ 18/9/90 اقدام به برپایی نمایشگاهی ویژه این ایام و با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی دانشجویان نمود.

  

معاونت فرهنگی اردوی زیارتی امام زاده صالح (ع) را به مناسبت روز هفتم شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) با هدف ارتقاء سطح نشاط و تحرک دینی و اجتماعی و تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی برگزار نمود.

  

مراسم زیارت عاشورا و عزاداری امام حسین (ع) در تاریخ 17/9/90 توسط معاونت فرهنگی  با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی برگزار گردید.

  

بسیج دانشجویی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در تاریخ 7/9/90 اقدام به برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای غدیر نمود.
 

  

معاونت فرهنگی در دهه اول محرم با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی از تاریخ  6/9/90 الی 13/9/90 اقدام به برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان در مهدیه دانشگاه نموده است .

  

 مراسم بزرگداشت دهه اول محرم با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی توسط امور فرهنگی دانشکده پرستاری برگزار گردید.

  

بسیج دانشجویی با هدف آشنایی و تبیین بیداری اسلامی در جهان اسلام در تاریخ  

6/9/90 اقدام به برگزاری همایشی با عنوان بیداری اسلامی در مهدیه پیامبر اعظم (ص) نمود.

  

امور فرهنگی دانشکده پزشکی با همکاری امور فرهنگی دانشکده پرستاری با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در تاریخ  2/9/90 به همراه جمعی از دانشجویان جهت دیدار با جانبازان به آسایشگاه بقیه ا... مراجعه نمودند.

  

امور فرهنگی دانشکده هنر در ایام محرم و به مناسبت عاشورای حسینی اقدام به برگزاری کارگاه فرهنگی در این زمینه و با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ 1/9/90 لغایت 2/9/90 نموده است.

  

جلسات هفتگی سخنرانی با موضوعات مذهبی و اخلاقی و با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی توسط هیأت فاطمیون برگزار می گردد.

  

ستاد اقامه نماز ( وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری) با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ 29/8/90 اقدام به برگزاری برنامه ای با عنوان عطر عترت نمود .

  

 امور فرهنگی دانشکده فنی و مهندسی با هدف شناخت و تبیین ادیان و فرقه های نوظهور در تاریخ 28/8/90 اقدام به پخش و نقد فیلم با موضوع واکاوی رویکرد هالیود به معنویت و عرفان نمود.

  

هیأت فاطمیون با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ  28/8/90 اقدام به برگزاری اردوی زیارتی قم – جمکران  نمود.

  

معاونت فرهنگی با همکاری امور فرهنگی دانشکده علوم انسانی با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ  28/8/90 الی 2/9/90 اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب در طرح جامع نمود.  

  

شورای فرهنگی خوابگاه شهید آوینی با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ 24/8/90 اقدام به برپایی مراسم پرفیض دعای ندبه در خوابگاه نمود.

  

مراسم جشن عید غدیر با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ

 23/8/90 توسط امور فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی در نمازخانه دانشکده برگزار شد.

  

 اردوی عقیدتی، زیارتی غدیر 12 ویژه خواهران در مشهد مقدس با هدف شناخت ابعاد گوناگون جنگ نرم و اندیشه های فرهنگی و سیاسی مقام معظم رهبری در تاریخ

 23/8/90 الی 27/8/90 برگزار گردید.

  

مراسم جشن عید غدیر با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ 22/8/90 توسط امور فرهنگی دانشکده هنر برگزار گردید.

  

مراسم جشن عید غدیر با هدف تعمیق و گسترش معرفت و بصیرت دینی در تاریخ 22/8/90 در ساختمان مرکزی دانشگاه  توسط معاونت فرهنگی برگزار گردید.

1 - 30بعدی